Çiçek Izgara’da üretim…

Çiçek Izgara 1963 yılından beri Bursa’da İslami usüllere uygun olarak müşahit firmaların kontrolü altında hazırlanan geleneksel etlerle tamamen kendine özgü konseptini buluşturmuştur.
Kurulduğundan bu yana Çiçek Izgara’nın ürünlerinde kullanılan malzemeler daima aynı yöreden temin edilmiştir. Et temini ile ilgili olarak hayvanın yaşı, sağlık durumu, beslenmesi ve yetiştirilme ortamındaki hijyen koşulları kesintisiz olarak kontrol edilir. Kesimler usta eller tarafından gerçekleştirilir ve etler soğuk zincir prensibiyle dinlendirilir. Masanıza gelene kadar bir çok kontrol noktasından geçen malzemeler hünerli eller tarafından sofranızın benzersiz lezzeti haline getirilirler.
Çiçek Izgara; yarım asrı aşkın süredir Türk Mutfağı’nda önemli bir yeri olan ızgara konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Türkiye genelinde 20 den fazla bayisine günlük ve haftalık işlenmiş ve pişmeye hazır et ürünü servisi yapan Çiçek Izgara, yaptıgı son yatırımlarla bu konudaki uzmanlığını toptan ürün satışına taşımıştır.
Bu doğrultuda marketlere, fabrikalara ve yemek üretim şirketlerine çok özel fırsat ve alternatifler sunup, aynı zamanda lezzet ve kalitemizi öne çıkmaktayız.
Sektörün sorunlarından birisi olan ürün doğallığı ve güvenligi konusunda azami hassasiyetle hareket ederek iç ve dış denetimlerimizi periyodik bir şekilde gerçeklestiriyor, etlerin menşeinden son ürünün çıkışına kadar kayıt ve kontrol altında tutulmaktadır. Bu iş ortaklarımızın ürünlerimizi gönül rahatlığıyla müşterilerine sunmalarını sağlayan çok özel avantajlarımızdan biridir. Aylık 100 ton et işleme kapasiteli tesisimizde köfte çeşitlerinden dönere kırmızı et ürünlerinin yanısıra ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda Ar-Ge departmanımıza farklı ürün taleplerinizide iletebilir gerekli çalışmalardan sonra bunların üretimini sizin için gerçekleştiriyoruz.
Müşterilerinize en iyisini sunmanız ve fiyat rekabetinizi güçlü tutmanız açısından farklı ambalajlama modelleriyle hizmet verebilmekteyiz. Dolayısıyla ister kilo ve gramajlı bir şekilde private label olarak market raflarında, ister non label olarak küvette yada dökme şeklinde kolilerde yoğun tüketimlerinize alternatif ambalajlı çözümlerde sunmaktayız.
Gıda sektörününde güçlü olmanın en önemli noktalarından birisi müşterilerinize vaadettiğiniz kalite ve hizmeti sunmaktan geçer.